KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271099
nr 1327 1099
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Flickan med apelsiner". Signerad. Olja på duk, 94x97 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:55:00
18/5 18:49:20
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano